Víte o některých technických nedostatcích ve městě Úvaly? Nahlaste závadu pomocí jednoduchého formuláře a my zjednáme nápravu.
Nahlásit závadu

Řešené závady

Závada

Dobrý večer, nesvítí veřejné osvětlení na celém Úvaláku a hlavně v blátivé části Kollárovy ulice. Je to poměrně zážitek jít v té tmě.

Místo

Kollárova ulice a úvalák

Řešení

Zobrazit postup řešení


Závada

výtluk

Místo

křížení ul. Palackého-Hakenova

Řešení
Dobrý den, nejspíše se jedná o výtluk - místo výkopu při havárii vody před dvěma týdny. Budeme řešit zaasfaltováním v nejbližší době. Děkujeme za podnět!

Závada

Blikající světlo a občas zhasíná na veřejném osvětlení.

Místo

Úvaly, 5května u domu č. 50 stožár č. UL00547

Řešení
Děkujeme za podnět, naši elektrikáři opraví v nejbližší době.

Závada

Velké výtluky po posledním dešti, opravdu se zde musí jezdit krokem, aby se autu nic nestalo. Kdo to nezná, asi nedopadne dobře.

Místo

ulice Dobročovická od křižovatky s Kladskou, až do zatáčky kolem fabráku, kde bylo kopáno osvětlení.

Řešení
Díky za podnět, máme zařazeno v plánu prací. Bude využit recyklát z probíhajících rekonstrukcí jiných ulic v Úvalech.

Závada

Stále se zvětšující výtluky na silnici, která byla nedávno rekonstruována (možná je na rekontrukci ještě záruka).

Místo

Křižovatka ulic Bratří Čapků a Rašínova.

Řešení
Děkujeme za podnět, pokusíme se dohodnout s Odborem investic a dopravy na řešení - buď prostřednictvím původního realizátora, nebo prostřednictvím TSÚ.

Závada

Dobrý den, rád bych se zeptal na informaci ohledně svozu bioodpadu ze dne 22.04.2016. Nevím, jestli jsem něco nepopletl, nebo nezaplatil složenku, ale popelnice nebyla vysypána. Na rozdíl od mých sousedů! Rád bych se zeptal, proč se tak stalo??? Děkuji Jan Vaníček

Místo

Modřínová 1520, Úvaly

Řešení
Dobrý den, svozu bioodpadu se věnuje společnost FCC zajišťující i svoz komunálního odpadu v Úvalech. V případě problémů s nevyvezenými popelnicemi prosím kontaktujte paní Březinovou, která má na MěÚ agendu odpadového hospodářství na starost.

Závada

Dva hluboké výtluky na křižovatce Jiráskova a silnice 101 (u hřiště) směrem do města. Výtluky naplněné vodou mohou vést k poškození vozidla. Prosím o urychlenou opravu, než se stane nehoda se škodou.

Místo

křižovatce Jiráskova a silnice 101 (u hřiště) směrem do města

Řešení
Děkujeme za podnět, o těchto výtlucích víme a budeme je řešit co nejdříve.

Závada

Dobrý den, ulice Podhájí je ve velmi špatném stavu. Cesta začíná být velmi nebezpečná – včera a znovu dnes, když jsem vezla děti do školky, jsem s autem po blátě sklouzávala směrem k potoku. Moc prosím o zasypání děr po celé(!) délce ulice – tzn. frekventovaný první úsek i delší úsek za mostkem vedoucí lesem. Několikrát jsme v zimně žádali o opravu cesty štěrkem, ale marně (pouze 1x byl opraven první úsek k mostku, dál ale ne). Minulý týden jsme museli nechat vyměnit rozbité tlumiče na autě, které vlastníme teprve rok. Moc Vás prosím o údržbu této cesty, ačkoliv je méně frekventovaná, než jiné v Úvalech. Přece jen tu bydlí několik rodin s dětmi a mnoho Úvaláků a hlavně Úvalaček s kočárky sem chodí na procházky, škoda že je nyní pro ně nyní cesta téměř neschůdná. Předem děkuji a v případě potřeby ráda upřesním informace na tel: 775012613 nebo e-mailem. Hezký den, PhDr. Michaela Černá (Podhájí 1834)

Místo

ulice Podhájí po celé délce

Řešení
Dobrý den paní Černá, děkujeme za podnět. V současné době probíhá rekonstrukce ulic v Úvalech, z těchto rekonstrukcí máme k dispozici recyklát, který postupně používáme na opravení ulic. Váš požadavek je zařazen do seznamu a bude proveden v nejbližší možné době.

Závada

Dobrý den, propadající chodník v Úvalech, ulice Fibichova před č.p. 1281

Místo

Fibichova 1281

Řešení
Děkujeme za podnět, závada je zařazena do seznamu věcí k řešení, v nejbližší době sjednáme nápravu.