Havárie vody ul. Škvorecká

Došlo k havárii vody v ulici Škvorecká, byli jsme nuceni uzavřít přívod vody do oblasti Slovan. Na odstranění závady pracujeme. Náhradní zásobování není prozatím zajištěno. Omlouváme se za způsobené problémy a děkujeme za pochopení.  

Upozornění na možný pokles tlaku vody

Ve dnech 11.-12.7.2019 v časovém rozsahu 8:00 -12:00 h bude docházet k opravě elektrického zařízení na vodojemu Rohožník, z toho důvodu může dojít k poklesu talku vody v ulicích Pražská, nám. Svobody, Rašínova, Palackého, Štefánikova, Hakenova, Šafaříkova, Děkujeme za pochopení.

Odstávka vody

Dne 19.07. 2019 mezi 8:00 – 14:00 h bude prováděna oprava sekčních šoupat v ulici Kollárova, z toho důvodu dojde v tomto časové úseku k odstávce vody a to v ulicích Maroldova, Erbenova, Raisova, Kollárova a Prokopa Velikého. Náhradní zásobování nebude zajištěno. Děkujeme za pochopení.

Nová telefonní linka

Vážení občané, abychom Vám zjednodušili hlášení dotazů, popř. nespokojenost s odvozem odpadu, zřídili jsme pro vás novou telefonní linku. Telefonní číslo 604 558 751 je výhradně určeno pro problémy a komplikace s vývozem směsných, bio i tříděných odpadů. Během pracovní doby 6.30 – 15.00 hod vám na tomto čísle pomůžeme vyřešit nastalé komplikace.

Svoz odpadů během státních svátků

Vážení občané, svoz domovních a separovaných odpadů bude během květnových státních svátků – středa 1. 5. a středa 8. 5. probíhat podle svozového plánu beze změn.

Uzavření technických služeb

Vážení občané,  od úterý 30. 4. do pátku 3. 5. budou Technické služby města Úvaly, p.o. pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení.

Likvidace plevelů – 1. etapa

Vážení občané, vzhledem k příznivým povětrnostním podmínkám budou pracovníci TS ve čtvrtek 4. dubna provádět postřik herbicidním přípravkem určeným k likvidaci plevelů v ulicích Havlíčkova, Čechova, Žižkova, Nerudova, Prokopa Velikého, Boženy Němcové, Jungmannova, Raisova, Kollárova, Erbenova, Maroldova.

Strojní čištění ulic

Vážení občané, v pondělí 8. dubna bude od 7 do 15 hodin probíhat strojní čištění následujících ulic: Havlíčkova, Čechova, Žižkova, Nerudova, Prokopa Velikého, Boženy Němcové, Jungmannova, Raisova, Kollárova, Erbenova a Maroldova . Jednotlivé etapy najdete také na mapě v záložce Údržba města . Prosíme o respektování zákazu parkování ve výše uvedených ulicích v určeném časovém intervalu.

ODSTRAŇOVÁNÍ PLEVELE V ÚVALSKÝCH ULICÍCH

Vážení občané, díky rychlému nástupu jara a bujení zeleně v úvalských ulicích jsme počínaje 14. týdnem přistoupili k odstraňování plevele chemickou cestou. Řídíme se platnou legislativou, používáme prostředky určené na odstraňování plevele na chodnících, konkrétně přípravek Agro Glyfo Klasik, který není klasifikován jako nebezpečný pro člověka a životní prostředí. Děkujeme za pochopení!