Přerušení dodávky pitné vody – náměstí Arnošta z Pardubic

Vážení občané, z důvodu rekonstrukce vodovodní sítě dojde ve středu 28. února v době mezi 8:00 až 16:00 k přerušení dodávky pitné vody na náměstí Arnošta z Pardubic, tato odstávka se bude týkat pouze levé části náměstí ve směru od školy nahoru. Na základě poklesu tlaku může dojít ke krátkodobým výpadkům i v přilehlých ulicích. Náhradní zásobování nebude zajištěno, omlouváme se tímto za komplikace!

Přerušení dodávky pitné vody v ul. Kollárova – 22. února

Z důvodu rekonstrukce vodovodní sítě dojde ve čtvrtek 22. února v době mezi 8:00 až 16:00 k přerušení dodávky pitné vody v ul. Kollárova – v úseku ulic V. Špály a Erbenova. Na základě poklesu tlaku může dojít ke krátkodobým výpadkům i v přilehlých ulicích. Náhradní zásobování nebude zajištěno, omlouváme se tímto za komplikace!

Svoz bioodpadů 2018

Vážení občané, počátkem března bude zahájena nová sezóna svozu bioodpadů v Úvalech. Budeme dodržovat stejný harmonogram jako v předchozím roce, svoz bioodpadů bude tedy zajišťován v sudých kalendářních týdnech ve středu a ve čtvrtek. První svoz se tak bude konat 7. a 8. března a následně s dvoutýdenním intervalem. Ve středu budou sváženy ulice v Radlické čtvrti, na Slovanech, na Hodově, V Setých, v Horoušánkách a část ulic v centrální části Úval (Horova, Na Ztraceném korci, Mánesova, Sovova, Na Spojce, Pod Tratí, Denisova, Vydrova, Smetanova, Bendlova stezka, Fügnerova, Tyršova, Husova, Arnošta z Pardubic, Komenského, Hálkova, Podhájí, Riegerova, 5. května, Dvořákova).  Ve čtvrtek budou sváženy […]

Hledáme nové kolegy

Technické služby města Úvaly, p. o. přijmou do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici údržba veřejných prostranství Uvítáme: řidičský průkaz sk. B, C a T praxi v údržbě zeleně vyučení ve stavebních oborech nebo údržba zemědělských strojů výhodou Nabízíme: hlavní pracovní poměr pevná pracovní doba 6:30-15:00 finanční ohodnocení dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě systém zaměstnaneckých benefitů nástup od 1. března 2018 nebo dohodou Hlavní náplň práce: údržba zeleně práce v lese údržba bytových a nebytových prostor údržba komunikací V případě zájmu posílejte životopis na romana.slavikova@mestouvaly.cz nebo si domluvte schůzku na tel. 281 091 522 – […]

Přerušení dodávky pitné vody v ulici Kollárova – 7. 2. 2018

Z důvodu rekonstrukce vodovodní sítě dojde ve středu 7. února v době mezi 8:00 až 15:00 k přerušení dodávky pitné vody v ul. Kollárova – v úseku ulic V. Špály a Erbenova. Na základě poklesu tlaku může dojít ke krátkodobým výpadkům i v přilehlých ulicích. Náhradní zásobování nebude zajištěno, omlouváme se tímto za komplikace!

Přerušení dodávky pitné vody v ul. Kollárova – 2. února

Z důvodu rekonstrukce vodovodní sítě dojde v pátek 2. února v době od 12:00 do 16:00 k přerušení dodávky pitné vody v ul. Kollárova, a to v úseku ulic Maroldova – V. Špály. Na základě poklesu tlaku může dojít ke krátkodobým výpadkům i v přilehlých ulicích. Náhradní zásobování nebude zajištěno, omlouváme se tímto za komplikace!

Rekonstrukce vodovodní sítě – ul. Kollárova

Technické služby města Úvaly, p.o. zahájí dne 29. ledna 2018 práce na rekonstrukci vodovodní sítě v ul. Kollárova. Práce budou zahájeny v ul. Kollárova nejprve v úseku ul. V. Špály a Erbenova. Bude docházet k dočasným omezením distribuce pitné vody, náhradní zásobování nebude zajištěno. Konkrétní uzavírky budou nahlášeny prostřednictvím webu města a TSÚ i facebooku města. Děkujeme za pochopení!  

Kam s vánočními stromečky?

Odstrojené vánoční stromečky je možné odkládat do areálu sběrného dvora v Úvalech, ve Škvorecké ulici č.p. 33 nebo na místa separovaného odpadu, odkud je budou průběžně odvážet pracovníci Technických služeb města Úvaly. Konečný termín pro odkládání stromků na místa separovaného odpadu je neděle 14.1.2018. Pokud občané odstrojený stromek rozdělí na menší kusy, je možné jej odložit i k černé popelnici na komunální odpad, odkud Vám ho odvezou opět Technické služby Úval ve dnech svozu komunálního odpadu.  

Uzavření TSÚ během vánočních svátků

Vážení občané, z důvodu vánočních svátků budou Technické služby města Úvaly ve dnech 27.12.-5.1. uzavřeny. Pokladna bude otevřena v pondělí 8.1. a následně dle klasické otevírací doby. Děkujeme za pochopení!

Uzavření TSÚ

V pondělí 18. prosince bude pokladna i zákaznické centrum TSÚ v odpoledních hodinách (12-15 hod.) uzavřena. Důvodem je úprava technického zabezpečení software. Pokladna bude otevřena ve středu 20. prosince. Děkujeme za pochopení!