Přerušení dodávky pitné vody – Arnošta z Pardubic, Husova, Hálkova, Komenského

Vážení občané, z důvodu rekonstrukce náměstí dojde ve středu 6. prosince v době mezi 8. a 10. hodinou k částečnému omezení dodávky pitné vody, a to v oblasti náměstí Arnošta z Pardubic a okolních ulic, tj. Husova, Hálkova a Komenského. Odstávka se dotkne pouze levé části těchto ulic ve směru od školy nahoru. Náhradní zásobování nebude zajištěno. Omlouváme se za komplikace.

Zimní údržba města Úvaly

Rada města na svém zasedání dne 17. října schválila plán na zimní údržbu města v sezóně 2017/2018. Nařízení města je součástí přílohy. Zimní údržba 2017 – 2018

Havárie na vodovodním řadu – oblast U Hájovny

Z důvodu poruchy na vodovodním řadu dojde dnes mezi 8.-10. hodinou k přerušení dodávek pitné vody v oblasti U Hájovny, tedy v ul. Fibichova, Ebenová, Lesní, K Hájovně, Smrková, Borová, Jedlová, Modřínová, Tisová a Jalovcová. Náhradní zásobování nebude zajištěno. Omlouváme se za komplikace!  

Uzavření TSÚ dne 22.11.

Tímto oznamujeme, že ve středu 22. listopadu budou z provozních důvodů Technické služby uzavřeny. Pokladna bude znovu otevřena 27. listopadu. Děkujeme za pochopení!

Přerušení dodávky pitné vody- 23. října Náměstí Arnošta z Pardubic

Vážení občané, tímto bychom Vás chtěli informovat, že z důvodu probíhajících stavebních prací na Náměstí Arnošta z Pardubic dojde v pondělí 23. října k omezení dodávek pitné vody, a to v době 8:00 – 12:00. Přerušení dodávky pitné vody se bude týkat pouze pravé strany náměstí, tedy tam, kde nyní probíhají stavební práce, v celé jeho délce včetně navazujících ulic – Hálkova a Komenského. ZŠ Úvaly nebude přerušením dodávek zasažena. Náhradní zásobování nebude zajištěno. Tímto se omlouváme za komplikace.

Úprava okruhů pro svoz bioodpadu

Vážení občané, tímto bychom Vás chtěli informovat o změně svozového dnu pro bioodpad. Tato změna vyplývá ze zkušeností nabytých při prvním kompletním svozu všech biopopelnic. Snažíme se Úvaly rozdělit rovnoměrně tak, aby bylo efektivně využito vozidlo na svoz odpadů. Ve středu (místo čtvrtka) v sudé týdny tak budou nově sváženy i tyto ulice: Horova, Na Ztraceném korci, Mánesova, Sovova, Na Spojce, Pod Tratí, Denisova, Vydrova, Smetanova, Bendlova stezka, Fügnerova, Tyršova, Husova, Arnošta z Pardubic, Komenského, Hálkova, Podhájí, Riegerova, května, Dvořákova. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat – k dispozici jsou stejná telefonní čísla jako pro případ provozování vodovodů a kanalizací nebo správu veřejného […]

Omezení dodávek pitné vody – ul. Horova a Na Ztraceném korci

Vážení občané, tímto bychom Vám chtěli oznámit, že z důvodu budování kanalizace v oblasti Horovy čtvrti dojde v úterý 10. října k dočasnému omezení dodávek pitné vody, a to v ulici Horova a Na Ztraceném korci. Dodávka pitné vody bude přerušena v čase od 8 do 14 hodin. Náhradní zásobování nebude zajištěno. Omlouváme se za komplikace.

Omezení dodávek pitné vody – ul. Lužická

Vážení občané, tímto bychom Vám chtěli oznámit, že z důvodu opravy povrchu komunikací v oblasti Starých Slovan dojde ve čtvrtek 5. a v pátek 6. října k dočasnému omezení dodávek pitné vody, a to v ulici Lužická. Dodávka pitné vody bude přerušena v čase od 8 do 14 hodin. Náhradní zásobování nebude zajištěno. Omlouváme se za komplikace.

Havárie na vodovodním řadu – V Setých

Z důvodu havárie na vodovodním řadu v oblasti V Setých dnes, t.j. 2. října 2017, dojde k přerušení dodávek pitné vody, a to v ul. Purkyňova, Sukova, Kmochova, Tovární a Nad Koupadlem. Náhradní zásobování nebude zajištěno. Omlouváme se za způsobené komplikace.